проза жизни

scroll down

проза жизни

scroll down

Падав сніг на поріг

record

Ще вчора звечора ЗМІ попереджали про великі і тривалі опади снігу на всій території Бельгії. Сьогодні так і сталося. Але ще перед тим, як сніг почав падати, місцеве радіо влаштувало цілу передачу, запросивши всіх охочих поділитися своїми враженнями від цієї події.

Очкування снігопаду, як чуда, що трапляється тут не часто, перетворює дорослого на малюка. Принаймні кожен, хто долучився до радіо обговорень, натхненно розповідав про свої спогади дитинства, про перший сніг у його житті і про те, скільки його було колись давно. І поки люди пригадували засніжені Ардени, поля та пагорби ВІН таки пішов! Спочатку дуже потроху, а потім – дедалі більше.

Моєму котові не треба було нічого згадувати, бо саме сьогодні трапився його перший сніг. Як і належить молодому створінню, він у ньому борсався, ковзав, залишаючи довгі сліди і навіть пробував на смак. Гадаю, йому сподобалося. Але ніяким радіослухачам, та і взагалі нікому, він не буде розповідати про свої перші враження. Це його котячий секрет.

Награвшись досхочу, він нарешті заспокоївся, бо зрозумів, що саме треба робити, коли падає великий сніг. Присісти на ганку і тихенько споглядати.